Rejonowy Konkurs Wiedzy z zakresu Obrony Cywilnej

Sukcesem zakończył się start uczniów ZSP nr 2 w Jarocinie w corocznych eliminacjach Rejonowych Konkursu Wiedzy z zakresu Obrony Cywilnej Szkół Ponadgimnazjalnych, które odbyły się 13 marca 2012 roku w Pleszewie w tamtejszym I Liceum Ogólnokształcącym. Reprezentanci ”Dwójki” zajęli drużynowo III miejsce w w/w zawodach.

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Jarocinie na w/w imprezę wystawił drużynę złożoną z uczniów Liceum Ogólnokształcącego oraz Technikum , którzy wykazali się ogromną wiedzą z historii, zadań i wyposażenia formacji Obrony Cywilnej w Polsce. Byli to:

  • Daria Blauman
  • Angelika Gęsta
  • Roma Kamrowska
  • Mateusz Komorniczak (rez.)

Na szczególną pochwałę zasługuje postawa Angeliki Gęstej, która w klasyfikacji indywidualnej w/w imprezy zajęła drugie miejsce. Uczennica za swoja postawę została uhonorowana nagrodą rzeczową w postaci torby podróżnej .

Kierunki kształcenia w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Jarocinie

DMC Firewall is a Joomla Security extension!