Konkurs fryzjerski

W piątek, 9 marca, odbył się Konkursu dla Młodych Krawców i Projektantów "Mała Pętelka". Do Zespołu Szkół Odzieżowych w Poznaniu przyjechali uczniowie z 13 szkół z całej Polski m.in. uczniowie z naszej szkoły, przedstawiając nowoczesne stylizacje fryzur. Ideą konkursu jest promowanie młodych, ambitnych i utalentowanych projektantów mody oraz fryzjerów, ponieważ pokazy mody połączone są z rywalizacją adeptów sztuki fryzjerskiej. Ogromnym atutem udziału w konkursie jest także możliwość wymiany doświadczeń między szkołami, a także pokazanie kreatywność i przedsiębiorczość młodych talentów.

Reprezentacja naszej szkoły brała udział w tym konkursie po raz pierwszy. Kilkorgu udało się dostać do finału konkursu. Niestety nie zdobyli żadnego miejsca, ale mamy nadzieję, że w przyszłym roku nasi uczniowie zagoszczą na podium. Młodzi kreatorzy mody i fryzjerzy zapewnili dobrą zabawę i ukazali świeże i oryginalne spojrzenie na modę i fryzjerstwo.

Kierunki kształcenia w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Jarocinie

Our website is protected by DMC Firewall!