"Sprawni jak żołnierze"

W dniu 4 kwietnia 2012 r. w Zdunach odbyły się eliminacje rejonowe w wieloboju obronnym „Sprawni jak żołnierze” na szczeblu południowej wielkopolski szkół ponadgimnazjanych. Na zawody nasza szkoła wystawiła dwa zespoły: męski i żeński.

Drużyna dziewcząt startowała w składzie: Magdalena Walczak, Alicja Oczkowska, Paula Banasiak, Rez. Angelika Gęsta, natomiast w drużynie chłopców znaleźli się: Damian Meller, Łukasz Kwieciński, Damian Wojtczak, Rez. Mateusz Komorniczak.

Drużyny rywalizowały w 5 konkurencjach; rzucie granatem do celu, teście sprawnościowym, udzielaniu pierwszej pomocy przedmedycznej, strzelaniu z wiatrówki do tarczy oraz biegu na orientację do wyznaczonych punktów z wykorzystaniem mapy Zdun i okolic.

Wszyscy zawodnicy wykazali się niesamowitym zaangażowaniem i determinacją starając się osiągnąć jak najlepszy wynik w tej niezwykle ciężkiej rywalizacji. Na końcowy wynik spory wpływ miał lejący deszcz, który utrudniał zmagania drużynom. W końcowym rozrachunku drużyna dziewcząt zajęła V miejsce, a chłopcy VI.

Kierunki kształcenia w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Jarocinie

DMC Firewall is a Joomla Security extension!