Wyjazd do teatru

W zeszły wtorek, 17 kwietnia, uczniowie z klas II LOW, I LOW, I TMPP i II B wraz z opiekunami – p. Arletą Krygier-Rybczyńską i p. Agnieszką Wąsik – wybrali się na wycieczkę do teatru. W Teatrze Nowym w Poznaniu obejrzeli sztukę pt. „Obsługiwałem angielskiego króla”.

Spektakl powstał na podstawie książki czeskiego pisarza – Bogumiła Hrabala. Jego bohaterem jest kelner, który marzy o karierze milionera, a jego losy śledzimy na tle przedwojennej Czechosłowacji, drugiej wojny światowej i powojennych represji wobec burżuazji. Wrażenie robi scenografia, kostiumy i niesamowita gra aktorska – jest tu i humor, i groteska, i dramat. Uczniowie wrócili zadowoleni, mamy nadzieję że takich wypraw kulturalnych będzie więcej smile

Kierunki kształcenia w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Jarocinie

DMC Firewall is a Joomla Security extension!