XIII Olimpiada Techniki Samochodowej

W dniu 24 marca na Politechnice Warszawskiej został przeprowadzony II etap XIII Olimpiady Techniki Samochodowej. W zmaganiach wzięło udział ponad 400 uczniów z terenu całej Polski. Drużyna, w skład, której weszli: Jakub Celka, Mateusz Sójka, Michał Wojtczak (uczniowie Technikum Pojazdów Samochodowych) rozwiązywała testy z zakresu wiedzy motoryzacyjnej.

Uczniowie wraz z opiekunem p. Zbigniewem Rychterem po konkursie mieli możliwość zwiedzenia gmachu Politechniki, a w szczególności pracowni dydaktycznych w których ćwiczenia odbywają studenci wydziału samochodów i maszyn roboczych.