Ogólnopolski Turniej Wiedzy Samochodowej

W dniu 13 kwietnia 2012r. podczas odbywających się Międzynarodowych Targów Techniki Motoryzacyjnej w Poznaniu został przeprowadzony Ogólnopolski Turniej Wiedzy Samochodowej – edycja krajowa dla uczniów, kształcących się w zawodach: technik pojazdów samochodowych i mechanik pojazdów samochodowych.

Drużyny w składzie: Jakub Celka, Krzysztof Masztalerz, Łukasz Osicki (klasa III TPS) oraz Konrad Bachorz, Piotr Błaszczyk, Łukasz Ratajczak (klasa IIIe) rozwiązywali testy z zakresu m.in.: budowy, obsługi i technologii naprawy pojazdów, elektrotechniki motoryzacyjnej, baz danych i programów wspomagających eksploatację pojazdów, znajomości maszyn i urządzeń do obsługi i napraw.

W turnieju wzięło udział 51 szkół o profilach samochodowych z całego kraju. Nasza szkoła zajęła 13 miejsce.

Opiekun: Zbigniew Rychter – nauczyciel przedmiotów zawodowych.

Kierunki kształcenia w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Jarocinie

DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd