XVI Ogólnopolski Młodzieżowy Turniej Motoryzacyjny

W dniu 27 kwietnia 2012r. drużyna reprezentująca naszą szkołę wzięła udział w etapie rejonowym Ogólnopolskiego Młodzieżowego Turnieju Motoryzacyjnego, który odbył się w Pleszewie. Oprócz wiedzy teoretycznej z zakresu BRD, uczniowie współzawodniczyli w konkursach sprawnościowych: jazda motorowerem, samochodem, obsługa motoroweru oraz udzielanie pierwszej pomocy.

Drużyna w składzie: Adam Kopielski, Adam Szczepaniak oraz Karol Szewczenko zajęli V miejsce – kwalifikując się do etapu wojewódzkiego, który odbędzie się w WORD Kalisz w dniu 23 maja.

Opiekun: Zbigniew Rychter – nauczyciel przedmiotów zawodowych.