Dwójka w finale wojewódzkim

Uczniowie ZSP nr 2 w Jarocinie wywalczyli awans do finału województwa wielkopolskiego w piłce nożnej rozgrywanej na boiskach typu „ORLIK”. Finał rejonu odbył się w Gnieźnie dnia 26.04.2012. Zawodnicy z „Dwójki” trafili w grupie na drużyny ZS nr 2 Swarzędz oraz LO Środa Wlkp.

W pierwszym spotkaniu po bardzo zaciętym meczu padł wynik 2-0 dla ZSP 2 w Jarocinie. W drugim meczu w grupie jarociniacy ulegli ekipie ze Środy Wlkp. 2-1, ale wywalczyli awans do półfinału gdzie okazali się lepsi od ZSP z Wrześni pokonując rywala 3-1. W finale imprezy uczniowie z „Dwójki” trafili na ekipę gospodarzy II LO Gniezno. Po niezwykle emocjonującym spotkaniu i golu Grzegorza Kałuży w ostatniej minucie meczu drużyna z Jarocina zwyciężyła 1-0 i awansowała do Finału Województwa Wielkopolskiego, który odbędzie się na przełomie maja i czerwca.

Skład drużyny: A. Kędzia, J. Sierański, G. Kałuża, P. Walczak, P. Konik, T. Mikołajczak, D. Wrzalik, T. Konieczny, M. Matuszewski, D. Nawrocki, A. Wosiek. Opiekun. Aleksander Matuszewski, Wojciech Świejkowski

Kierunki kształcenia w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Jarocinie

Our website is protected by DMC Firewall!