Dwójka w finale wojewódzkim

Uczniowie ZSP nr 2 w Jarocinie wywalczyli awans do finału województwa wielkopolskiego w piłce nożnej rozgrywanej na boiskach typu „ORLIK”. Finał rejonu odbył się w Gnieźnie dnia 26.04.2012. Zawodnicy z „Dwójki” trafili w grupie na drużyny ZS nr 2 Swarzędz oraz LO Środa Wlkp.

W pierwszym spotkaniu po bardzo zaciętym meczu padł wynik 2-0 dla ZSP 2 w Jarocinie. W drugim meczu w grupie jarociniacy ulegli ekipie ze Środy Wlkp. 2-1, ale wywalczyli awans do półfinału gdzie okazali się lepsi od ZSP z Wrześni pokonując rywala 3-1. W finale imprezy uczniowie z „Dwójki” trafili na ekipę gospodarzy II LO Gniezno. Po niezwykle emocjonującym spotkaniu i golu Grzegorza Kałuży w ostatniej minucie meczu drużyna z Jarocina zwyciężyła 1-0 i awansowała do Finału Województwa Wielkopolskiego, który odbędzie się na przełomie maja i czerwca.

Skład drużyny: A. Kędzia, J. Sierański, G. Kałuża, P. Walczak, P. Konik, T. Mikołajczak, D. Wrzalik, T. Konieczny, M. Matuszewski, D. Nawrocki, A. Wosiek. Opiekun. Aleksander Matuszewski, Wojciech Świejkowski

Kierunki kształcenia w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Jarocinie

Technikum

Technikum

Wybierając technikum możesz zdobyć kwalifikacje zawodowe oraz przygotować się do studiów wyższych.

Technikum hotelarstwa, Technikum elektryczne, Technikum elektroniczne, Technikum usług fryzjerskich, Technikum mechaniczne, Technikum pojazdów samochodowych,

DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd