Młodzi wiedzą o funduszach

Dwie uczennice z klasy II LO z przysposobieniem policyjno-prawnym z ZSP nr 2 w Jarocinie Agata Gęściak i Dajana Abramowicz wzięły udział w III edycji konkursu "Młodzi wiedzą o funduszach", organizowanego przez Urząd Marszałkowski Województwa Wielkopolskiego. Konkurs poprzedzony był lekcjami europejskimi, przeprowadzonymi przez konsultantów z Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich w Jarocinie, po których młodzież mogła napisać uproszczony wniosek o dofinansowanie w ramach Wielkopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2007-2013 oraz dołączyć odpowiednio dobrany załącznik multimedialny (film, audycja, prezentacja).

Kapituła konkursu wyróżniła pracę Agaty Gęściak w kategorii audycja. 27 kwietnia 2012r. obie uczestniczki konkursu wraz z opiekunem Elżbietą Wiśniewską wzięły udział w uroczystej mini-gali na Politechnice Poznańskiej, na której wręczone zostały nagrody i wyróżnienia.

Kierunki kształcenia w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Jarocinie

DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd