IV Powiatowy Konkurs Recytatorski „Jej portret”

W dniu 23 kwietnia 2012 r. w bibliotece szkolnej odbył się IV Powiatowy Konkurs Recytatorski „Jej portret”. Wzięło w nim udział 14 uczestników z następujących szkół ponadgimnazjalnych – Zespół Szkół Ogólnokształcących, Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1, Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 2, Zespół Szkół Przyrodniczo – Biznesowych.

Komisja w składzie: Dorota Gromada ZSP nr 2, Krystyna Pietrzak – Jackowiak ZSO, Marta Kantorska ZSP nr 1, Halina Pietlicka ZSPB w Tarcach wyłoniła zwycięzców:

I. Zuzanna Borowczyk ZSP nr 1

II. Dagmara Świerkowska ZSO

III. Żaneta Woźna ZSP nr 2

Wyróżnienie: Kinga Jakubowska ZSO

Kierunki kształcenia w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Jarocinie

DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd