Zmotoryzowani w zgodzie z naturą

Dnia 26 kwietnia 2012 r. odbyła się wycieczka klasy I TPS. Jako przyszli mechanicy postanowiliśmy oderwać się na chwilę od wiedzy technicznej i zaczerpnąć nieco wiadomości o ekologii, o której dobro walczą inżynierowie projektujący nowe pojazdy.

W celu zobaczenia niektórych skarbów środowiska, udaliśmy się na wystawę fotografii roślin mięsożernych, zorganizowaną przez Fundację Biblioteka Ekologiczna w Poznaniu oraz Ogród Botaniczny Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie; autorem fotografii był Andrzej Mróz. To zadziwiające, jak różnorakie rośliny występują na świecie. Fotografie świetnie odzwierciedlały realny wygląd roślin, a opracowanie merytoryczne dostarczyło nam wielu ciekawostek.

Po wystawie udaliśmy się na seans kinowy do kina w galerii „Malta”.

Kierunki kształcenia w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Jarocinie

DMC Firewall is a Joomla Security extension!