O Kwiatkowskim i COP-ie w Warszawie

„Centralny Okręg Przemysłowy – wczoraj, dziś, jutro” – pod takim hasłem odbyła się w dniu 15 maja br. konferencja naukowa w Sali Kolumnowej Sejmu RP w Warszawie, pod patronatem Wicemarszałka Sejmu E. Grzeszczaka. Jej organizatorami byli m. in. prof. M. M. Drozdowski, historyk, oraz Stowarzyszenie im. Eugeniusza Kwiatkowskiego z siedzibą w Poznaniu.

W trakcie konferencji wręczono nagrody laureatom Konkursu Wiedzy o Centralnym Okręgu Przemysłowym – uczniom szkół ponadgimnazjalnych im. Eugeniusza Kwiatkowskiego. ZSP Nr 2 w Jarocinie reprezentował zwycięzca konkursu – uczeń klasy I LOW – Michał Woźniak, a nagrody wręczał Wicepremier Rady Ministrów – Waldemar Pawlak. Zaproszenia na konferencję otrzymali ponadto wicedyrektor szkoły – Elżbieta Kaaz oraz nauczyciel historii – Władysław Staśkiewicz.

Kierunki kształcenia w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Jarocinie

Our website is protected by DMC Firewall!