Uroczystość zakończenia nauki dla klas ZSZ

15 czerwca 2012 r. o godz. 8.15 w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Jarocinie odbyła się uroczysta akademia z okazji zakończenia nauki przez klasy programowo najwyższe Zasadniczej Szkoły Zawodowej.

Absolwentów zgromadzonych w sali ćwiczeń swoją obecnością zaszczycili szacowni goście: pan Mirosław Drzazga – wicestarosta jarociński, pan Jacek Dutkiewicz – starszy Cechu Rzemiosł Różnych w Jarocinie oraz przewodniczący Rady Rodziców – pan Aleksander Trzeciak.

Na wstępie, prowadzący akademię: uczennica kl. II LOPP – Magdalena Banaszak oraz uczeń klasy I TPS- Michał Wojtczak - powitali wszystkich zebranych: przybyłych na uroczystość gości, dyrekcję szkoły, wychowawców, nauczycieli, rodziców i wszystkich absolwentów.

Następnie głos zabrali: dyrektor szkoły, pan Witold Bierła, wicestarosta jarociński – pan Mirosław Drzazga, starszy Cechu Rzemiosł Różnych - pan Jacek Dutkiewicz – oraz przewodniczący Rady Rodziców – pan Aleksander Trzeciak. Wszyscy życzyli absolwentom naszej szkoły wszelkiej pomyślności w życiu osobistym oraz powodzenia na czekających ich jeszcze, tak ważnych ze względu na dobry start w wybranych przez siebie profesjach - egzaminach zawodowych. Wicestarosta Mirosław Drzazga nawiązał w swoim wystąpieniu do motta uroczystości: Tak młody jak dziś, nie będziesz już nigdy. Wykorzystaj to z myślą o Twoim jutrze.

Bardzo szczególną częścią uroczystości było wręczenie nagród, statuetek i dyplomów wyróżniającym się absolwentom oraz listów gratulacyjnych ich rodzicom.

Świadectwa z wyróżnieniem oraz nagrody za bardzo dobre wyniki w nauce otrzymali:

Kamila Kordus - klasa IIa,

Małgorzata Szymendera - klasa IIa,

Przemysław Sip - klasa IIg,

Dorota Szybiak - klasa IIIc,

Marta Dolata - klasa IIIg,

Marlena Antczak - klasa IIIg,

Karolina Rakowska - klasa IIb,

Mateusz Mankiewicz - klasa IIId,

Piotr Błaszczyk - klasa IIIe.

Uczniowie, którzy godnie reprezentowali szkołę w różnych zawodach sportowych to: Karina Zielonka, Artur Kiełbowski, Paweł Juskowiak, Remigiusz Baszyński, Grzegorz Kałuża, Mateusz Robak, Miłosz Górny, Arkadiusz Zielonka, Szymon Wojtkowiak.

Po wręczeniu nagród, dyplomów i listów gratulacyjnych, nastąpiło ślubowanie absolwentów, w imieniu których wystąpili: Karina Zielonka z kl. IIa Bartosz Krzyżosiak z kl. IIb Martin Kwiatkowski z klasy IIf Artur Kiełbowski z kl. IIg Patrycja Spychała z kl. IIIc Łukasz Stasik z kl. IIId Piotr Błaszczyk z kl. IIIe Marlena Antczak z kl. IIIg

Rotę ślubowania odczytała Alicja Szymańska z klasy IIa, która w imieniu absolwentów podziękowała tym, którym zawdzięczają oni najwięcej: rodzicom, kierownictwu szkoły, wychowawcom, nauczycielom i pracownikom ZSP nr 2 oraz koleżankom i kolegom.

Przy piosence pt. Paroles, pięknie wykonanej przez uczennicę klasy II TH – Anię Witasik, absolwenci wręczyli kwiaty dyrekcji szkoły oraz swoim wychowawcom.

Drodzy Absolwenci! Do zobaczenia na innej, nowej drodze życia!

Kierunki kształcenia w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Jarocinie

DMC Firewall is a Joomla Security extension!