Rozpoczęcie roku szkolnego

Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 3 września 2012 o godz. 9.00. na parkingu szkolnym. Uroczystość poprzedzi Msza św. w Kościele p.w. św. Antoniego o godz. 8.00.

W roku szkolnym 2012/2013 uczniowie ubiegłorocznej klasy I g będą kontynuowali naukę w klasach: II B - uczniowie w zawodzie blacharz samochodowy II c - uczniowie w zawodzie lakiernik II d - uczniowie w zawodzie malarz – tapeciarz II f - uczniowie w zawodzie posadzkarz, kominiarz, dekarz.

W roku szkolnym 2012/2013 uczniowie ubiegłorocznej klasy II G będą kontynuowali naukę III e.

W roku szkolnym 2012/2013 uczniowie ubiegłorocznej klasy II f będą kontynuowali naukę w klasie III d