Spotkanie integracyjne I LOW

Jeszcze przed rozpoczęciem nowego roku szkolnego w nowej szkole, 28 sierpnia 2012r. nasza klasa I LOW zorganizowała spotkanie integracyjne. Mimo, że nie wszyscy koledzy i koleżanki się pojawili, to ci, którzy przybyli dobrze się bawili. Pomysł grillowania z rana był bardzo zaskakujący.

Pod opieką wychowawczyni pani profesor Iwony Dropik oraz panów profesorów Jacka Adamczaka i Roberta Węclewskiego od godziny 8:00 rozpoczęła się uczta i nawiązywanie nowych znajomości. Następnie każdy mógł wziąć udział w zajęciach sportowych, rozkładaniu i składaniu karabinka kbkAK oraz strzelaniu do celu z broni pneumatycznej: pistoletu’ Łucznik’.

Mimo początkowych obaw, okazało się, że nie taki diabeł straszny i najlepsza w strzelaniu do celu była Monikasmile

Ania Wujec, I LOw

Kierunki kształcenia w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Jarocinie

DMC Firewall is a Joomla Security extension!