Mistrzostwa Polski w Kulturystyce i Fitness

20.10.2012 r. w Mińsku Mazowieckim odbyły się Mistrzostwa Polski Juniorów i Weteranów w Kulturystyce i Fitness. Uczeń naszej szkoły Krzysztof Masztalerz, który zadebiutował na tego typu zawodach, zajął wysokie siódme miejsce.

Podczas mistrzostw dało się odczuć ducha zaciętej, sportowej rywalizacji, ponieważ w konkursie uczestniczyli zarówno zawodnicy odnoszący sukcesy na europejskich i światowych arenach, jak i juniorzy, stawiający pierwsze kroki w tej dyscyplinie.

Krzysztof Masztalerz - uczeń czwartej klasy Technikum Pojazdów Samochodowych w ZSP nr 2 - zadebiutował w kategorii juniorów wagi ciężkiej (+75 kg) . Krzysztof jest sportowcem zrzeszonym w Klubie Olimp Zabrze , trenuje pod okiem Radosława Słodkiewicza - trenera oraz wielokrotnego medalisty Mistrzostw Świata w Kulturystyce.

Ze sportami siłowymi Krzysztof związany był od dziecka, ale przygodę z kulturystyką rozpoczął na dobre zaledwie 13 miesięcy temu, a już odniósł w tej dyscyplinie pierwsze sukcesy na Mistrzostwach Polski. Kulturystyka jest jego wielką pasją i nauką życia. Na Mistrzostwach Polski zaprezentował niezwykle wysoki poziom. Znakomitą formę zbudował ciężkimi treningami, precyzją i wytrwałością w dążeniu do celu oraz systematycznością i konsekwencją w realizacji planu. Obecnie jest siódmy wśród najlepszych w Polsce, chce się dalej rozwijać w tym sporcie i osiągać sukcesy. Ma ogromny potencjał i duże doświadczenia, lecz jako uczeń niewielkie szanse na profesjonalne rozwijanie swojej kariery w tym sporcie. Aby wykorzystać w pełni jego potencjał, potrzebne jest wsparcie finansowe.

Osoby, które chciałyby wesprzeć finansowo karierę Krzysztofa, prosimy o kontakt z Zespołem Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Jarocinie, ul. Franciszkańska 2, tel. 62 747 22 40.

Kierunki kształcenia w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Jarocinie

DMC Firewall is a Joomla Security extension!