Mistrzostwa Polski w Brazylijskim JIU JITSU

11.11.2012 roku w Łodzi odbyły się VIII Mistrzostwa Polski w Brazylijskim JIU JITSU. Uczeń naszej szkoły Łukasz Twardowski zdobył tytuł Mistrza Polski – złoty medal.

W mistrzostwach wzięło udział 800 uczestników w różnych kategoriach wagowych, wiekowych i stopniu zaawansowania. Podczas mistrzostw odczuwalna była rywalizacja i chęć wstąpienia na podium wszystkich uczestników.

Łukasz Twardowski – uczeń drugiej klasy III Liceum Ogólnokształcącego z przysposobieniem wojskowym w Jarocinie walczył w kategorii mężczyzn - Niebieskie Pasy – waga 85+. Łukasz należy do klubu KS PRETORIAN w Koźminie Wlkp. trenując pod czujnym okiem, wielokrotnego medalisty oraz tego rocznego Mistrza Polski, Karola Stasiaka.

Z brazylijskimi walkami JIU JITSU Łukasz związany jest od pierwszej klasy gimnazjum. Jego dotychczasowe osiągnięcia są równie imponujące. Złoto w turnieju NO PROBLEM CUP w Brazylijskim JIU JITSU - wrzesień 2012 w Łodzi. Brąz na VII Mistrzostwach Polski w Brazylijskim JIU JITSU w Warszawie - 10.11.2011 Brąz w IX Pucharze Polski w Brazylijskim JIU JITSU w Koninie - 28.05.2011 Złoto w II GOLD TEAM OPEN POLISH CHAMPIONSHIP w BRAZYLIJSKIM JIU JITSU w Swarzędzu - 03.04.2011.

Na Mistrzostwach Polski zaprezentował niezwykle wysoki poziom. Znakomitą formę zbudował ciężkimi treningami, precyzją i wytrwałością w dążeniu do celu oraz systematycznością i konsekwencją w realizacji planu.

Kierunki kształcenia w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Jarocinie

Our website is protected by DMC Firewall!