I miejsce Ani Witasik z III TH

W środę 7 listopada w Ośrodku Kultury w Środzie Wlkp. odbył się IX Międzypowiatowy Przegląd Pieśni i Piosenki Patriotycznej LISTOPAD 2012. organizowany przez tamtejszy Zespół Szkół Rolniczych. Patronat nad konkursem odjął Wydział Edukacji Kultury i Sportu Starostwa Powiatowego w Środzie Wlkp.

Celem konkursu jest popularyzowanie wśród młodych wykonawców pieśni i piosenek o tematyce patriotycznej. Przegląd miał charakter międzypowiatowy – uczestnikami mogą być uczniowie gimnazjum i szkół średnich powiatu średzkiego, śremskiego, wrzesińskiego, jarocińskiego, poznańskiego i innych. Uczestnicy przygotowywali prezentację jednej piosenki lub pieśni, która wykonują z podkładem muzycznym lub własnym akompaniamentem.

Naszą szkołę reprezentowali: Klaudia Sipurzyńska, Amelia Kaczmarek z kl. I LOPP, Marieta Matyjewicz, Kinga Łokietek z kl II LOPP, Tobiasz Marzyński z II LOW i Anna Witasik z kl. III TH. Jury, pod przewodnictwem p. Przemysława Piechockiego, za wykonanie Warszawo ma przyznało I nagrodę Ani Witasik. Tobiasz Marzyński otrzymał wyróżnienie za wykonanie z własnym akompaniamentem Murów. Opiekunami młodzieży byli historycy: Anna Kordus i Władysław Staśkiewicz.

Kierunki kształcenia w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Jarocinie

Our website is protected by DMC Firewall!