Góra Grosza 2012

„Góra Grosza” po raz kolejny w naszej szkole.

Już po raz trzynasty rusza akcja Góry Grosza organizowana w dniach od 26 XI – 7 XII przez Towarzystwo NASZ DOM. W naszej szkole również zostanie przeprowadzona zbiórka monet groszowych. Przyłączamy się do wspólnej ogólnopolskiej akcji pomocy na rzecz dzieci z Domów Dziecka.

Pojemnik na monety będzie znajdował się przy stoliku dyżurnych, jak również do każdego z was dotrą koleżanki i koledzy z samorządu uczniowskiego, którym będziecie mogli przekazać swój przysłowiowy grosz.

Zapraszamy do wspólnej zbiórki i liczymy na waszą hojność.