Targi Regionów i Produktów Turystycznych "Tour-salon"

26 października klasy I, II i III technikum hotelarskiego brały udział w wyjeździe na Targi Regionów i Produktów Turystycznych "Tour-salon", które odbywały się na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich. Krajem przewodnim tegorocznych targów była Palestyna, która przygotowała dla zwiedzających moc atrakcji związanych z kulturą tego kraju (tańce, degustacja potraw). Regionem promującym Polskę w tym roku była Małopolska.

Uczniowie mieli okazję podziwiania stoisk przygotowanych przez przedstawicieli krajów europejskich, a także bardziej dla nas egzotycznych, jak np. RPA. Również stoiska przygotowane przez Polaków godnie reprezentowały nasz kraj. Na poszczególnych stanowiskach można było skosztować specjałów kuchni różnych regionów oraz zapoznać się z ich atrakcjami turystycznymi.

Na targach prezentowały się również wydawnictwa związane z hotelarstwem i turystyką oraz różne biura podróży.

Kierunki kształcenia w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Jarocinie

DMC Firewall is a Joomla Security extension!