Mistrzostwa Szkół Ponadgimnazjanych w Lekkiej Atletyce

W dniu 20.09.2012 na stadionie spółki Jarocin sport odbyły się Powiatowe Mistrzostwa Szkół Ponadgimnazjanych w Lekkiej Atletyce.

Uczniowie biorący udział w zawodach sportowych 20.09.2012r. to: 1. Jóźwiak Miriam 2. Musielak Natalia 3. Potarzycka Wioleta 4. Andrzejewska Patrycja 5.Walczak Magdalena 6. Filipiak Damian 7. Neyder Jakub 8. Żurek Michał 9.Reszelski Adam 10. Włodarczyk Adrian 11. Walerowicz Bartosz 12. Pera Michał 13. Antkowiak Hubert 14. Idczak Dawid 15. Wencek Przemysław 16. Staszak Miłosz 17. Idczak Konrad 18. Staszak Konasz 19. Stawicki Maciej 20. Wiśniewska Kamila 21. Stachowiak Dorota 22. Zięciak Joanna 23. Witkowska Dominika 24. Kołodziej Katarzyna 25. Ślugaj Pamela 26. Krysztofiak Joanna 27. Lewera Anna 28. Owczarek Marcin 29. Wojtczak Damian 30. Siuba Kacper 31. Bzowy Patryk 32. Starz Weronika 33. Parchan Nikoletia 34. Wypychowska Magdalena 35. Morawski Marcin 36. Banaszak Krzysztof 37. Andrzejewski Daniel 38. Płócieniczak Agnieszka 39. Serafiniak Katarzyna40. Ludwiczak Kinga 41. Repnag Kinga 42. Maryniak Klaudia 43. Woelke Sofia 44. Homa Sebastian 45. Antkowiak Tomasz 46. Majusiak Adam 47. Konieczka Michał 48. Pielucha Karolina 49. Machowska Magdalena 50. Andrzejak Karolina 51. Abramowicz Dajana 52. Matysiak Szymon 53. Mikołajczak Tomasz 54. Wieliński Przemysław 55. Chlastała Mateusz 56. Banaszak Łukasz 57. Radoliński Adrian 58. Grześkowiak Grzegorz 59. Brzeziński Artur 60. Szymendera Anna 61. Kostrzewa Kinga 62. Orpel Klaudia.

Do zawodów rejonowych w Poznaniu 25 września 2012 indywidualnych mistrzostw szkół ponadgimnazjalnych w lekkiej atletyce awansowali :

  • chód WYPYCHOWSKA MAGDALENA
  • 100 m dziewcząt JÓŹWIAK MIRIAM
  • 110 m ppł chłopców GRZEŚKOWIAK GRZEGORZ
  • 200 m chłopców MIKOŁAJCZAK TOMASZ, MATYSIAK SZYMON
  • 400 m. dziewcząt PIELUCHA KAROLINA ANDRZEJAK KAROLINA
  • 400 m. chłopców ANTKOWIAK TOMASZ, HOMA SEBASTIAN, KONIECZKA MICHAŁ
  • 1500 m. dziewcząt PARCHAN NIKOLETTA, SITARZ WERONIKA
  • 1500 m. chłopców BZOWY PATRYK
  • 3000 m. chłopców OWCZAREK MARCIN
  • skok w dal chłopców WŁODARCZYK ADRIAN
  • pchnięcie kulą dziewcząt WIŚNIEWSKA KAMILA
  • pchnięcie kulą chłopców PERA MICHAŁ, RESZELSKI ADAM
  • skok wzwyż dziewcząt MAGDALENA WALCZAK
  • rzut oszczepem dziewcząt LEWERA ANNA, KRYSZTOFIAK JOANNA
  • rzut oszczepem chłopców ŻUREK MICHAŁ

W finale województwa wielkopolskiego który odbył się w Poznaniu 9 października 2012 wystartowali:

  • 1500 m. dziewcząt SITARZ WERONIKA m. 18
  • Chód WYPYCHOWSKA MAGDALENA m. 13
  • Pchnięcie kulą dziewcząt WIŚNIEWSKA KAMILA m. 12
  • Rzut oszczepem dziewcząt LEWERA ANNA m. 4
  • 110 m ppł chłopców GRZEŚKOWIAK GRZEGORZ m. 5
  • 1500 m. chłopców BZOWY PATRYK m. 2
  • 3000 m. chłopców OWCZAREK MARCIN m. 20
  • 400 m. chłopców ANTKOWIAK TOMASZ
  • Skok w dal chłopców WŁODARCZYK ADRIAN m. 5
  • 4x400 m. – m. 7

Kierunki kształcenia w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Jarocinie

Our website is protected by DMC Firewall!