Stypendium Prezesa Rady Ministrów

14 grudnia 2012 roku uczniowie naszej szkoły Michał Wojtczak - uczeń II klasy technikum pojazdów samochodowych i Margareta Krauze - uczennica klasy III liceum z przysposobieniem policyjno - prawnym odebrali dyplomy przyznania Stypendium Prezesa Rady Ministrów. Uroczystość odbyła się w auli Wyższej Szkoły Bankowej w Poznaniu. Stypendia wręczali pan Piotr Florek, wojewoda wielkopolski oraz pani Elżbietą Walkowiak, wielkopolski kurator oświaty. Uroczystość uświetnił gitarowo – skrzypcowy duet. Marek Suliga z córką Joanną wykonał melodie z polskich filmów z „Polskich dróg” oraz „Nocy i dni” oraz standard jazzowy Elli Fitzgerald „Oh lady be good”.

Kierunki kształcenia w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Jarocinie

DMC Firewall is a Joomla Security extension!