Konferencja nauczycieli

11 grudnia 2012 w naszej szkole odbyła się konferencja "Nauczyciele języków obcych wobec zmian zachodzących w szkole", w której wzięli udział nauczyciele języków obcych ze szkół ponadgimnazjalnych powiatu jarocińskiego. Konferencja została zorganizowana z inicjatywy p. Arlety Krygier – Rybczyńskiej we współpracy z panią Katarzyną Bartz z Wydawnictwa Pearson. Konferencję poprowadziła pani Anna Abramczyk - edukator, doradca metodyczny, ekspert MEN do spraw awansu zawodowego. Spotkanie będzie poświęcone metodyce języków obcych oraz prawu oświatowemu.