POŁOWINKI 2012

Tradycyjnie już, na półmetku edukacji, w dniu 23 listopada 2012 roku w Restauracji Podmiejska w Witaszycach, odbyły się połowinki. Uczestniczyli w nich uczniowie II klas liceum z przysposobieniem policyjno-prawnym i wojskowym oraz III klas technikum hotelarskiego, elektronicznego oraz pojazdów samochodowych i elektrycznego.

Na wstępie dyrektor szkoły pan Witold Bierła oraz pani dyrektor Dorota Gromada powitali wszystkich, życząc udanej zabawy. Życzenia te każdy wziął sobie do serca i przez cały wieczór wszyscy się doskonale bawili. Oprawę muzyczną zapewnił DJ Tomasz.

Podczas połowinek opiekę nad młodzieżą sprawowali wychowawcy: pani Izabela Wojtkowiak, pani Kamila Krzyżanowska, pani Anna Konieczna, pani Ilona Suliga oraz pani Katarzyna Uniejewska.

Zabawa zakończyła się po północy. smile

Kierunki kształcenia w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Jarocinie

Our website is protected by DMC Firewall!