Wymiany młodzieży

Odważ się przeżyć niezwykłą przygodę!

Zgłoś się do polsko - białoruskiej wymiany młodzieży!

20 marca 2013 do Jarocina po raz kolejny przyjedzie 20 - osobowa grupa młodzieży ze Stołbców na Białorusi. Po raz pierwszy Białorusini przyjechali do nas w marcu 2009, a my gościliśmy w Stołbcach we wrześniu 2009 r. Młodzież z Białorusi przez tydzień wspólnie z uczniami naszej szkoły będzie uczestniczyła w zajęciach sportowych oraz tanecznych , a także zwiedzała Wielkopolskę. Wstępny harmonogram wygląda bardzo atrakcyjnie: "Talent show", naukę tańców ludowych, wieczór kuchni regionalnej, turniej kręgielski, zawody paintballowe, wycieczka do Poznania oraz wycieczka po Ziemi Jarocińskiej. Zgłoszenia do udziału w wymianie można składać do 1 lutego 2013 (piątek) w sekretariacie szkoły. Formularz z harmonogramem TU do pobrania. Szczegółowych informacji udziela p. wicedyrektor Dorota Gromada.

Czekamy też na Ciebie!!! Zgłoś się koniecznie!!! Przeżyjesz niezwykłe chwile!!!

Kierunki kształcenia w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Jarocinie

DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd