POKAŻ SWÓJ TALENT - ZGŁOSZENIA

POKAŻ SWÓJ TALENT - ZGŁOSZENIA

Jesteś uzdolniony artystycznie? Śpiewasz, grasz na instrumencie muzycznym, a może masz zdolności aktorskie czy kabaretowe? Marzysz o karierze i sławie? A może chcesz po prostu zrobić coś fajnego? Pomożemy Tobie! Zgłoś się do konkursu "Pokaż swój talent", który odbędzie się w pierwszy dzień wiosny - 21 marca. W tym roku z artystami z naszej szkoły będą konkurować uczniowie z Białorusi, którzy przyjadą na wymianę młodzieżową.

Możecie wystartować indywidualnie (czas występu do 5 minut) lub grupowo (maksymalnie 10 minut). Na zwycięzców czekają cenne nagrody!

Zgłoszenia DO KOŃCA LUTEGO w bibliotece. Czekamy!

Kierunki kształcenia w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Jarocinie

DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd