Konkurs Wiedzy o AIDS

W dniu 30.01.2013 roku odbył się szkolny Konkurs Wiedzy o AIDS. Wzięło w nim udział 19 uczniów z zasadniczej szkoły zawodowej, technikum i liceum.

Pytania konkursowe wiązały się bezpośrednio z tematyką obejmującą zagadnienia dotyczące AIDS, HIV a także profilaktyki, metod wykrywania, bycia w relacji z osobami chorymi. Szczególny nacisk położono na wiedzę z zakresu zachowań ryzykownych wśród młodzieży.

Po konkursie przyszedł czas na komentarz i dyskusję, podczas której młodzież otrzymała odpowiedzi na najtrudniejsze i nurtujące ją pytania. Zwycięzcą w konkursie - po dogrywce - została Aneta Sobczak z klasy II TUF.

Młodzież wyraziła chęć udziału w konkursie także w przyszłym roku szkolnym, dlatego zaproponowała, aby konkurs ten był stałym punktem w kalendarzu imprez szkolnych.

Organizatorzy:
Lidia Szybiak
Jacek Adamczak

Kierunki kształcenia w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Jarocinie

Our website is protected by DMC Firewall!