Walentynkowy Turniej Piłki Siatkowej

Dnia 14.02.2013 odbył się Walentynkowy Turniej Piłki Siatkowej Chłopców. W zawodach wzięły udział trzy zespoły z powiatu jarocińskiego: Zespół Szkół Ogólnokształcących, Zespół Szkół Społecznych oraz gospodarz Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Jarocinie.

Grano systemem każdy z każdym do dwóch wygranych setów. Pierwsze miejsce zdobyła drużyna ZSO, która wygrała dwa mecze po 2:0. Drugie miejsce wywalczyła drużyna ZSP nr 2, która pokonała ZSS 2:1. Turniej przebiegał w znakomitej atmosferze a wszystkie drużyny otrzymały pamiątkowe dyplomy oraz ufundowane przez Starostwo Powiatowe i Radę Rodziców przy ZSP nr 2 piłki do siatkówki plażowej.

Przyznano również nagrody indywidualne:

- najlepszy przyjmujący: Tomasz Kaczmarek ZSP nr 2

- najlepszy rozgrywający: Dawid Grodzki z ZSO

- najlepszy atakujący: Filip Konieczny z ZSS

Kierunki kształcenia w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Jarocinie

DMC Firewall is a Joomla Security extension!