Konkurs hotelarski

Pierwszy szkolny etap konkursu hotelarskiego odbył sie w naszej szkole 7 listopada 2012 roku w sali 404 i 405. W konkursie brali udział uczniowie klasy IV TH, III TH, III TH / TEn oraz II TH/ TEN (w sumie było to 49 osób).

Celem przeprowadzenia konkursu było wyłonienie dwóch uczniów z najlepszymi wynikami, którzy wezmą udział V Olimpiadzie Wiedzy Hotelarskiej w Poznaniu.

Zwyciężyły dwie uczennice Anna Patoka i Agnieszka Stachowiak z klasy IV TH. 9 stycznia 2013 r. Pani Małgorzata Dopierała - Gęstwa wraz z uczennicą Anną Patoką uczestniczyły w konkursie hotelarskim w Poznaniu na szczeblu wojewódzkim.

Wyniki niebawemsmile