VI Bałtycki Konkurs Języka Angielskiego

W środę 27 lutego uczniowie naszej szkoły po raz pierwszy wzięli udział w VI Bałtyckim Konkursie Języka Angielskiego, organizowanym przez Instytut Neofilologii i Komunikacji Społecznej Politechniki Koszalińskiej i I Liceum Ogólnokształcące w Koszalinie.

Konkurs obejmował zagadnienia leksykalne i gramatyczne na poziomie średniozaawansowanym. Uczniowie musieli poradzić sobie z parafrazami, słowotwórstwem, tekstem, szukaniem synonimów, idiomami, translacją czy szukaniem błędów. W konkursie wzięło udział 17 uczniów.

Najlepszymi okazali się:
- Eryk Nawrocki z kl. I LOW
- Dawid Stachowiak z kl. II TH/TEN
- Anna Lewera z kl. II LOW.

Serdecznie gratulujemy!

Kierunki kształcenia w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Jarocinie

Our website is protected by DMC Firewall!