Konkurs języka angielskiego "FOX 2013"

We wtorek 26 lutego odbył się konkurs języka angielskiego "FOX 2013" pod patronatem Instytutu Filologii Angielskiej Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Uczniowie, w zależności od grupy wiekowej, musieli zapoznać się z treścią książki w języku obcym oraz nauczyć się idiomów o podanej tematyce (części ciała lub kolory).

Konkurs sprawdzał znajomość przeczytanej lektury anglojęzycznej oraz wiadomości z zakresu kulturoznawstwa.

Dziękujemy za reprezentowanie naszej szkoły:
• grupie Lions - lektura "The Coral Island" (klasy pierwsze): Martyna Holko I TH, Benita Komendzińska I TH, Małgorzata Leśniak I LOPP, Małgorzata Pilc I TH, Roksana Ryfa I LOPP
• grupie Eagles - lektura "A Midsummer Night's Dream" (klasy drugie i trzecie): Tomasz Duda II TPS, Jagoda Ficek III TH, Damian Kowalczyk IITH/EN, Marta Krystkowiak II TUF, Anna Lewera II LOW, Tobiasz Marzyński II LOW, Alicja Sobczak III TH, Dawid Stachowiak II TH/EN, Weronika Wdowczyk III TH, Anna Witasik III TH, Michał Wojtczak II TPS, Marta Wyremblewska II LOW.

Kierunki kształcenia w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Jarocinie

DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd