Pracownik ZSP nr 2 - Zbigniew Sobczak zmarł 8.03.2013.

8 marca 2013 zmarł pracownik naszej szkoły pan Zbigniew Sobczak.

Od 2008 roku pracował w naszej szkole na stanowisku woźnego. Był człowiekiem odpowiedzialnym i rzetelnym. Nigdy nikomu nie odmówił pomocy. Wszyscy mogliśmy na niego liczyć, i nauczyciele, i uczniowie. W naszej pamięci pozostanie jako człowiek pogodny i życzliwy innym.

Msza św. żałobna zostanie odprawiona 12 marca 2013 o godz. 13.00 w kościele Chrystusa Króla w Jarocinie, a ceremonia pogrzebowa odbędzie się o godz. 14.00 na cmentarzu komunalnym w Jarocinie.