Olimpiada Policyjna

Uczniowie klasy III LO z przysposobieniem policyjno – prawnym Margareta Krauze i Damian Gluba zakwalifikowali się do III finałowego etapu Ogólnopolskiej Olimpiady Policyjnej organizowanej przez Wyższą Szkołę Policji w Szczytnie. Uczniowie znaleźli się w grupie 30 najlepszych uczestników Olimpiady wyłonionych z 204 uczestników II etapu.

Margareta Krauze i Damian Gluba w kwietniu pojadą na finał do Szczytna i będą walczyć o indeks umożliwiającym im rozpoczęcie studiów na wybranym kierunku w Wyższej Szkole Policji w Szczytnie. Takim wysokim poziomem wiedzy wykazali się naszym uczniowie dzięki własnej pracy, ale także dzięki ogromnej pomocy i zaangażowaniu policjantów z Komendy Powiatowej Policji, którzy fachowo przekazywali swoją wiedzę nie tylko na zajęciach prowadzonych w bloku przedmiotów policyjno – prawnych, ale również konsultując się z uczniami w swoim czasie prywatnym.

Gratulujemy i życzymy powodzenia w finale!

Kierunki kształcenia w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Jarocinie

DMC Firewall is a Joomla Security extension!