Gminny Turniej Wiedzy Pożarniczej

Jak co roku uczniowie ZSP nr 2 w Jarocinie wzięli udział w Gminnym Turnieju Wiedzy Pożarniczej „Młodzież zapobiega pożarom" zorganizowany przez Zarząd Oddziału Gminnego Związku Ochotniczych Straży Pożarnych w Jarocinie. Zawody zostały rozegrane 1 marca 2013 roku w Komendzie Państwowej Straży Pożarnej w Jarocinie przy ul. Powstańców Wielkopolskich 2 w trzech kategoriach szkół tj. podstawowe, gimnazjalne i ponadgimnazjalne Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Jarocinie w swojej kategorii wystawił 13 osobową drużynę złożoną z uczniów wszystkich rodzajów szkół zespołu, którzy wykazali się ogromną wiedzą z historii, wyposażenia i przepisów pożarniczych uzyskując bardzo wysoki noty punktowe. W wyniku zaciętej rywalizacji i dogrywki o pierwsze miejsce, zwyciężył Michał Wojtczak, tylko o jeden punkt pokonując Damiana Pacholaka. Obaj uczniowie ZSP 2 zakwalifikowali się do etapu powiatowego w/w imprezy.

Kierunki kształcenia w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Jarocinie

DMC Firewall is a Joomla Security extension!