Powiatowy Kiermasz Wielkanocny

W Niedziele Palmową 24 marca nasza szkoła, wraz z innymi szkołami i firmami z powiatu jarocińskiego, wzięła udział w Pierwszym Powiatowym Kiermaszu Wielkanocnym na jarocińskim rynku. Mimo zimowej (na szczęście słonecznej) pogody i temperatury można było poczuć wiosnę i zbliżającą się Wielkanoc - a to wszystko za sprawą bajecznie kolorowych dekoracji i ozdób świątecznych. Nasza szkoła zaprezentowała ogromnego zająca wielkanocnego "z niespodzianką", który powstawał kilka tygodni na warsztatach szkolnych i dzielnie wypatrywał wiosny, oraz piękne rękodzieła naszych uczniów i nauczycieli.

Mieszkańcy Jarocina i okolic mogli podziwiać nasze kartki świąteczne, zajączki z masy solnej, szydełkowane koszyczki, papierowe zwierzaki, kolorowe pisanki czy wiosenne dekoracje stołów wielkanocnych.

Dla najmłodszych przygotowaliśmy atrakcje, które cieszyły się niesłabnącym zainteresowaniem: malowanie twarzy i malowanie pisanek.

Życzymy wszystkim kolorowych, zdrowych, spokojnych, a przede wszystkim rodzinnych i w końcu ciepłych Świąt Wielkanocnych!

Kierunki kształcenia w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Jarocinie

DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd