Najsilniejsza klasa w szkole

W dniu 4.04.2013 w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Jarocinie odbyły się zawody „Najsilniejsza klasa w szkole”. W zawodach wzięło udział 9 trzyosobowych drużyn. Odbyły się dwie konkurencje: wyciskanie sztangi leżąc oraz wyciskanie sztangi leżąc na ilość powtórzeń, sztanga w tym przypadku ważyła połowę wagi każdego zawodnika.

W dwuboju drużyny zajęły następujące miejsca: IX miejsce klasa 2Lopp, VIII miejsce klasa 2Te, VII miejsce klasa 1Lopp, VI miejsce klasa 1Low , V miejsce klasa 1C, IV miejsce klasa 4Te/Ten, III miejsce klasa 3Tps/Te w składzie: Wawrzyniak Rafał, Przybył Konrad, Woźniak Łukasz, II miejsce klasa 2E w składzie: Wojtyra Łukasz, Jaskólski Dominik, Nowicki Karol, I miejsce klasa 4Tps Masztalerz Krzysztof, Regulski Piotr, Osicki Łukasz.

Nagrody sportowe zostały ufundowane przez Radę Rodziców.

Kierunki kształcenia w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Jarocinie

DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd