Konkurs na najpopularniejszą szkołę!!!

Na stronie jarocin.naszemiasto.pl trwa plebiscyt na najpopularniejszą szkołę w Jarocinie.

Wybierana jest najpopularniejsza i najsympatyczniejsza szkoła w Jarocinie, szkoła, w której nauczyciele potrafią rozmawiać z uczniami po partnersku, a czas nauki jest tak samo ważny jak czas rozwijania pasji i czas zabawy.

Codziennie z jednego IP można oddać 5 głosów, a po zarejestrowaniu się w serwisie www.naszemiasto.pl jeszcze następne 5 głosów. Plebiscyt trwa od 18 kwietnia do 15 maja 2013

Głosuj na swoją szkołę!
Głosuj na Dwójkę!