Szkolny konkurs BHP

W dniach 18-22 marca 2013 roku został przeprowadzony przez Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Jarocinie oraz Cech Rzemiosł Różnych w Jarocinie etap szkolny XII Ogólnopolskiego „Konkursu wiedzy o zasadach bezpieczeństwa i higieny pracy dla uczniów w zakładach rzemieślniczych.” W konkursie wzięło udział 118 uczniów z Zasadniczej Szkoły Zawodowej. Laureatami tego etapu konkursu zostali:

- uczennica z klasy IIf Jagoda Kanafa, mistrz pani Monika Maciejewska,

- uczennica z klasy Ie Katarzyna Pawlaczyk, mistrz pani Danuta Koterba,

- uczeń z klasy Ib Bartosz Lewandowski, mistrz pan Mariusz Ciszak.

Laureaci etapu szkolnego wezmą udział w etapie regionalnym konkursu w Cechu Rzemiosł Róznych w Jarocinie w dniu 9 kwietnia 2013r., a przy odrobinie szczęścia być może w etapie ogólnopolskim w Warszawie. Dla uczestników konkursu Cech Rzemiosł Różnych przygotował pamiątkowe dyplomy, a laureaci otrzymają nagrody rzeczowe.

Konkurs na etapie szkolnym przy współpracy z Cechem Rzemiosł Różnych w Jarocinie przeprowadziła pani Katarzyna Uniejewska – nauczyciel przedmiotów zawodowych. Wszystkim uczniom składamy podziękowania za udział w konkursie.

Kierunki kształcenia w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Jarocinie

Our website is protected by DMC Firewall!