Turniej Wiedzy Samochodowej

Już po raz drugi na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich w ramach wystawy Motor Show 2013 został przeprowadzony „Turniej Wiedzy Samochodowej”. Główną nagrodą w turnieju dla najlepszego uczestnika był INDEKS NA POLITECHNIKĘ POZNAŃSKĄ.

Naszą szkołę reprezentowali uczniowie:
- z klas technik pojazdów samochodowych: Jakub Celka, Łukasz Grzelewski i Michał Wojtczak,
- z klas mechanik pojazdów samochodowych: Michał Lisiecki, Albert Maciejewski i Dawid Zdunek.

Uczestnicy mieli do rozwiązania test z zakresu branży samochodowej. Najlepszy uczeń Jakub Celka zajął 67 miejsce spośród 144 uczestników. W ramach turnieju uczniowie wraz z opiekunem Zbigniewem Rychterem mogli zwiedzać wystawę Motor Show.

Kierunki kształcenia w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Jarocinie

DMC Firewall is a Joomla Security extension!