II Turniej Mistrzów i Adeptów Służb Mundurowych

22 kwietnia 2013 roku odbył się w naszej szkole II Turniej Mistrzów i Adeptów Służb Mundurowych, w którym uczestniczyły drużyny reprezentujące klasy mundurowe naszej szkoły oraz przedstawiciele jarocińskiej policji, straży pożarnej, straży miejskiej i wojska.

Do rywalizacji przystąpiła również drużyna reprezentująca klasę mundurową z LO w Pleszewie.

Patronat nad tegorocznym turniejem objął Wielkopolski Komendant Wojewódzki Policji w Poznaniu nadinsp. Krzysztof Jarosz.

Zawodnicy rywalizowali w trzech konkurencjach, a były to: tor sprawnościowy, pierwsza pomoc i strzelanie. Pierwsze miejsce w klasyfikacji indywidualnej zdobył uczeń klasy III LOPP, Marcin Owczarek. Na pozycji drugiej uplasował się post. Michał Walczak z KPP w Jarocinie, a na miejscu trzecim - Eryk Nawrocki z kl. I LOW. W klasyfikacji drużynowej pierwsze miejsce zajęła kl. III LOPP, miejsce drugie - LO w Pleszewie, miejsce trzecie - Jednostka Wojskowa w Jarocinie. Puchary zwycięzcom wręczali dowódcy poszczególnych służb mundurowych. Po zawodach na wszystkich uczestników czekała grochówka oraz ognisko z kiełbaskami.

Kierunki kształcenia w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Jarocinie

DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd