Wycieczka do Berlina

Uczniowie ZSP nr 2 mieli możliwość zobaczyć i zwiedzić Berlin, a także pojechać na „Tropical Islands”. Szkolna wycieczka odbyła się 19 kwietnia. Uczestniczyło w niej ponad 40 uczniów z różnych klas. Młodzież wyjeżdżała z Jarocina w wczesnych godzinach porannych i wróciła ok. 1 w nocy. Dobry humor dopisywał nie tylko w autobusie, ale także w trakcie całej wycieczki.

W autobusie młodzież śpiewała karaoke, oglądała film o powstaniu muru berlińskiego i przysłuchiwała się opowiadaniom przewodnika. Po przybyciu do Berlina młodzież rozpoczęła zwiedzanie od Aleksanderplatz. W czasie spaceru uczniowie zobaczyli i podziwiali „Czerwony Ratusz”, katedrę , Reichstag, Bramę Brandenburską, Kolumnę zwycięstwa, Dworzec Centralny, wieżę telewizyjną i największe akwarium w Europie. Popołudniu młodzież skorzystała z basenów i zjeżdżalni oferowanych przez Tropican Islands.

Kierunki kształcenia w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Jarocinie

DMC Firewall is a Joomla Security extension!