Rajd Lgów - Brzostków

W dniu 27.05.2013 r. grupa uczniów z różnych klas naszej szkoły z nauczycielami: Janem Łowczowskim i Iloną Suligą udała się na rajd do Lgowa i Brzostkowa. Pogoda jak na zamówienie. Wysoko w górze mamy znajomości smile

Obejrzeliśmy zabytkowy drewniany kościół, obok którego pochowany jest hrabia Zygmunt Ostroróg Gorzeński - dowódca powstańców wielkopolskich Ziemi Jarocińskiej. W parku dworskim mieliśmy sesję fotograficzną przy ogromnym platanie. Obejrzeliśmy dworek w Brzostkowie, którego właścicielem był kiedyś Antoni Poniński - poseł na Sejm Czteroletni i działacz Komisji Edukacji Narodowej. Podziwialiśmy też wspaniałe widoki Szwajcarii Żerkowskiej.

Rajd był udany. Wrażeń wiele i pogoda dopisała. Oto porcja fotografii z rajdu. (choć niektórzy unikali aparatu fotograficznego).

Kierunki kształcenia w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Jarocinie

Our website is protected by DMC Firewall!