Szkolenie „School Line”

Dnia 15.05.2013 r. odbyło się szkolenie z zakresu strzyżenia damskiego. Celem spotkania była prezentacja nowoczesnych technik strzyżenia szkolenie prowadzone było przez Pana Krzysztofa Wypycha z programu „School Line” – szkolenia dla uczniów.

Udział w szkoleniu brali uczniowie I i II klasy technikum usług fryzjerskiego oraz I i II klasy zasadniczej szkoły zawodowej fryzjerskiej. Uczniowie na zakończenie szkolenia otrzymali certyfikaty oraz zdobyli wiedzę do dalszej nauki zawodu. Techniki strzyżenia damskiego były pokazane na główce treningowej wraz z efektem końcowym modnej fryzury.