Konkurs "The talent show"

W piątkowe popołudnie 24 maja 2013r. nasze uczennice i uczniowie wzięli udział w piątej edycji "The talent show" stając do rywalizacji z uczniami szkół ponadgimnazjalnych powiatu jarocińskiego.

Anna Witasik z klasy III TH wyśpiewała wyróżnienie piosenką z repertuaru The Beatles – “Oh! Darling”.

Ponadto udział w koncercie wzięły udział: Magdalena Kurzawa z klasy III TH/En, która śpiewała piosenkę z repertuaru Johna Lennona "Imagine, Natalia Lisiecka z klasy I LOW śpiewała piosenkę pod tytułem „Walking on sunshine” z repertuaru Katriny and the Waves, Adrianna Gałuszka z klasy I LOpp wykonała piosenkę Adele - “Someone like you” i zespół w składzie: Adrian Miaskowski, Tobiasz Marzyński, Kacper Ziętek i Eryk Stenclik zagrali i zaśpiewali utwór "Are you mine" z repertuaru zespołu Arctic Mankeys.

W konkursie, zorganizowanym przez nauczycielki języka angielskiego w ILO w Jarocinie, uczniowie mogli zaśpiewać brytyjskie piosenki i recytować poezję brytyjską. Dodatkowo z okazji kwietniowych urodzin królowej angielskiej publiczność miała okazję wziąć udział w konkursie na temat rodziny królewskiej. Poziom konkursu był bardzo wysoki, a koncert przyciągnął, nie tylko uczniów, ale również ich rodziców i znajomych.

Iwona Dropik

Kierunki kształcenia w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Jarocinie

DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd