Stypendium dla uczniów szczególnie uzdolnionych

11 października 2013r. w Poznaniu odbyła się konferencja projektu systemowego pt. „WIELKOPOLSKI PROGRAM STYPENDIALNY DLA UCZNIÓW SZCZEGÓLNIE UZDOLNIONYCH”, w której uczestniczyły stypendystka Agata Gęściak wraz z opiekunem dydaktycznym - nauczycielem Hanną Wardeńską. Konferencję otworzył wicedyrektor WUP w Poznaniu - Pan Sławomir Wąsiewski, który przedstawił główny cel programu stypendialnego - „stypendium przeznaczone jest dla uczniów szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych szczególnie uzdolnionych w zakresie nauk matematyczno-przyrodniczych i technicznych, których niekorzystna sytuacja materialna stanowi barierę w rozwoju edukacyjnym, ale umożliwienia pogłębiania wiedzy i zwiększenia motywacji do kontynuacji nauki na wyższym poziomie”.

Zapraszamy do obejrzenia prezentacji z przebiegu konferencji.

Kierunki kształcenia w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Jarocinie

Our website is protected by DMC Firewall!