SPRZĄTANIE ŚWIATA - POLSKA 2013

Akcja „SPRZĄTANIE ŚWIATA - POLSKA 2013”- pod hasłem „ODKRYWAMY CZYSTĄ POLSKĘ” odbyła się w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Jarocinie w dniu 20.09.2013r. W akcji wzięły udział trzy klasy – IITH/TMPP, IIITPS, IIITUF wraz z nauczycielami Hanną Wardeńską, Moniką Mankiewicz-Wieczorek, Maciejem Andrzejakiem, Janem Łowczowskim.

W celu zorganizowania akcji nauczyciel Hanna Wardeńska odebrała worki i rękawice z Urzędu Miejskiego w Jarocinie, aby zapewnić zasady bezpieczeństwa podczas zbierania śmieci. Młodzież naszej szkoły porządkowała tereny leśne przy ul. Wojska Polskiego w kierunku Witaszyc - wszystkie zebrane worki śmieci zostały przeniesione pod bramę szkoły, skąd zostały zabrane i odpowiednio zabezpieczone.

Akcji towarzyszyły nagrody książkowe o tematyce ekologicznej, które zostały rozlosowane wśród uczestników akcji - sponsorem nagród było Starostwo Powiatowe w Jarocinie. Akcja zakończyła się przyjemnie i bezpiecznie.

Kierunki kształcenia w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Jarocinie

DMC Firewall is a Joomla Security extension!