Konkurs fryzjerski

Dnia 28 października odbył się w naszej szkole konkurs fryzjerski mający wyłonić najlepszego fryzjera roku. Udział wzięło 30 uczniów z klas fryzjerskich. Uczestnicy zmierzyli się w trzech konkurencjach. Każda konkurencja była punktowana oddzielnie. Uczestnicy konkursu wykazali się dużymi zdolnościami i dużą kreatywnością.

Fryzjerem roku została uczennica klasy III TUF - Joanna Zięciak, drugie miejsce zajęła uczennica II TUF - Magdalena Janowska, a trzecie miejsce Sandra Jakubowska z klasy III TUF.

Gratulujemy i dziękujemy wszystkim uczestnikom.