Eliminacje szkolne 37 Ogólnopolskiej Olimpiady Języka Niemieckiego

Dnia 8 listopada 2013 r. dwudziestu trzech uczniów z klas liceum i technikum naszej szkoły uczestniczyło w pierwszym etapie 37. Ogólnopolskiej Olimpiady Języka Niemieckiego.

Od godz. 10.00 do godz. 11.30 uczniowie rozwiązywali arkusz składający się z czterech części. Uczestnicy rywalizacji uzupełniali tekst z lukami sformułowany w czasie przeszłym, uzupełniali luki w teście leksykalno- gramatycznym, tłumaczyli zdania z języka polskiego na język niemiecki oraz formułowali reakcje językowe po niemiecku w kontekście określonych sytuacji komunikacyjnych.

Po przeanalizowaniu i poprawieniu prac przez komisję szkolną ustalono osoby, które uzyskały najwyższą punktację:
1. Patrycja Brylewska kl.III LOPP
2. Amelia Kaczmarek kl. II LOPP