Stypendium Prezesa Rady Ministrów

22 listopada 2013 w Auli Novej Akademii Muzycznej w Poznaniu odbyła się uroczystość wręczenia stypendiów Prezesa Rady Ministrów uczniom szkół średnich z województwa wielkopolskiego.

Stypendystami w roku szkolnym 2013/2014 są również uczniowie naszej szkoły – uczeń klasy III TPS – Michał Wojtczak, który uzyskał najwyższą średnią ocen spośród uczniów Technikum nr 2 – 5,35 oraz uczennica klasy II LOPP – Karolina Szkudlarek, która uzyskała najwyższą średnią ocen spośród uczniów III Liceum Ogólnokształcącego – 5,50.

Znakomitych wyników w nauce pogratulowali gospodarze uroczystości - Wojewoda Wielkopolski – p. Piotr Florek i Wielkopolski Kurator Oświaty – p. Elżbieta Walkowiak. Wręczenie stypendiów uświetnił koncertem fortepianowym Jacek Szwaj – laureat pierwszego miejsca konkursu muzyki filmowej dla młodych kompozytorów TRANSATLANTYK Instant Composition Contest 2012.

Kierunki kształcenia w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Jarocinie

Our website is protected by DMC Firewall!