Połowinki 2013

Dnia 22 listopada 20013 roku uczniowie klas drugich liceum i trzecich technikum w ZSP nr 2 tanecznym krokiem zakończyli pierwszą i rozpoczęli drugą połowę swej edukacji w naszej szkole.

Tradycyjne połowinki klas drugich liceum ogólnokształcącego: z przysposobieniem policyjno-prawnym i wojskowym oraz trzecich technikum: usług fryzjerskich, pojazdów samochodowych oraz mechanicznego z przysposobieniem pożarniczym i elektrycznego odbyły się w Restauracji „Podmiejska” w Witaszycach.

Imprezę połowinkową zainguraował Dyrektor Szkoły pan Witod Bierła życząc wszystkim sukcesów i powodzenia w dalszej nauce oraz udanej zabawy. Swoją obecnością zaszczycili na również pani wicedyrektor Elżbieta Kaaz i pani wicedyrektor Dorota Gromada oraz kierownik szkolenia praktycznego pan Adam Cyfert.

Podczas połowinek opiekę nad młodzieżą sprawowali wychowawcy: panie Hanna Wardeńska, Monika Mankiewicz-Wieczorek, Iwona Dropik, Arleta Krygier- Rybczyńska i pan Rafał Komorniczak.

Przy najnowszych hitach i przebojach sprzed lat przygotowanych przez DJa Bartka młodzież bawiła się wyśmienicie a zabawa zakończyła się po północy.smile